ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS VIKING-2L
Ширина: 180 см
Глибина стільниці: 87 см
Загальна глибина столу: 92 см
Висота: 76 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм;
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований в стільницю, 3 порти
Тримач навушників: є
Висувні ящики: 6 штук
Тумбас з полицею
Петлі в тумбі з доводчиком
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Інтерфейси USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -180 х 92 х 6 см
2 упаковка - 75 х 70 х 15 см
Складність складання: складний
ГЕЙМЕРСЬКИЙ (ІГРОВИЙ) СТІЛ ZEUS TM VIKING-2L — це Ваша гарантія комфортабельною і нешкідливої роботи за столом.
Ряд переваг столу VIKING-2L робить його особливим.
Значний масштаб поверхні геймерського столу, а це 180 см по довжині і 92 см по глибині (глибина стільниці 87 см), дозволить Вам розмістити на ньому все потрібне для гри або роботи і навіть більше! Також ліворуч і праворуч розташовані виходи для кабелів, скориставшись якими, Ви назавжди забудете про заплутаних проводах. Справа в стільницю вмонтовані три USB-роз'єму — більше не потрібно тягнути руку до блоку керування для підключення USB - пристроїв.
Безпека і зручність у використанні — це головне, про що варто подбати. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, а це не тільки геймери, але ще й дизайнери, блогери або офісні працівники, найчастіше схильні до проблем з опорно-руховою системою. У першу чергу потрібно подбати про стільці, ну і, звичайно ж, про столі. Структура геймерського столу VIKING-2L мінімізує навантаження на опорну систему, завдяки гармонійній проймі стільниці у вигляді трапеції. Тепер руки можна цілком розташувати на столі і зменшити ймовірність набрякання кистей або набуття тунельного синдрому. Під столом також досить багато вільного місця між тумбами (1 метр), а це означає, що тепер можна вибрати найбільш зручну позу для роботи за комп'ютером. Комфортна і, головне, безпечна робоча зона — це гарантія підвищення працездатності і гарного настрою.
Органайзер зможе тримати Вашу робоче місце в порядку. Ззаду є пара непомітних ніш, у можливо прибрати все, що перешкоджає роботі або відволікає увагу. При необхідності є можливість сховати туди і блок управління. Також у комплекті доставляють кріплення для проводів, за сприяння яких ви можете причепити безпосередньо до столу. Геймерський стіл VIKING-2L можна використовувати як для гри, так і для роботи. Є можливість виконання в різних кольорах і габаритах. Гарантія триває 1.5 року. Після закінчення гарантії, при пошкодженні, можна змінити пошкоджену частину. Ігровий стол ZEUSTM VIKING-2L має висновком Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 70 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 18 400 ₴







Відправка з 16 квітня 2026