ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS ALT-2
Ширина: 140 см
Глибина стільниці: 92 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно - стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, кромка ПВХ 0,5 мм
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
LED підсвічування, 1 метр, вологостійка, з пультом управління
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт.
USB-хаб: вбудований в стільницю, 3 порти
Тримач навушників: є
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -140 х 92 х 6 см
Складність збірки: легко
ІГРОВИЙ СТІЛ ZEUS ™ ALT-2 - недорогий геймерський стіл з ергономічними властивостями за допомогою якого, Ви зможете створити зручну і комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
Конструкція столу ZEUS ™ ALT-2 дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалій роботі за столом.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, за двома сторонами є отвори для кабелів - кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 140 х 92 см.
- Ергономічна форма стільниці
- Торці стільниці захищені ударостійкою кромкою ПВХ 2 мм
- Витримує навантаження до 100 кг
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована деревно - стружкова плита), товщина 18 мм або 18 мм
- Кромка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах і кольорах.
Ігровий стіл ZEUS ™ ALT-2 має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якій деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 920 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 6 900 ₴






Відправка з 15 квітня 2026