ГЕЙМЕРСЬКИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ СТОЛ ZEUS VIKING-3S — це Ваша гарантія комфортабельної й нешкідливої роботи за столом.
Низка переваг геймерського столу VIKING-3S робить його особливим.
Неабиякий масштаб поверхні столу, а це 160 см по довжині та 85 см по глибині и містка надбудова, дасть Вам змогу розмістити на ньому все потрібне для гри або роботи й навіть більше! Також зліва та праворуч розташовані виходи для кабелів, скориставшись якими, Ви назавжди забудете про заплутані дроти. Справа в стільницю вмонтовані три USB-роз'єми — більше не потрібно тягнути руку до блока керування для під'єднання USB-пристроїв.
Безпека та зручність у використанні — це головне, про що варто подбати. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, а це не тільки геймери, але ще й дизайнери, блогери або офісні працівники, найчастіше схильні до проблем із опорно-руховою системою. Насамперед потрібно подбати про стілець, ну і, звичайно ж, про стіл. Структура комп'ютерного столу VIKING-3S мінімізує навантаження на опорну систему завдяки гармонійній проймі стільниці як трапеція. Тепер руки можна цілком розташувати на столі та зменшити ймовірність набрякання пензлів або отримання тунельного синдрому. Під геймерським столом також досить багато вільного місця між тумбами, а це означає, що тепер можна прийняти найзручніше позу для роботи за комп'ютером. Комфортна та, головне, безпечна робоча зона — це гарантія підвищення працездатності та гарного настрою.
Органайзер зможе тримати Вашому робоче місце в порядку. Ззаду є пара непомітних ніш, у які можна прибрати все, що перешкоджає роботі або відвертає увагу. За потреби є можливість заховати туди та блок керування. Також до комплекту доставляються кріплення для дротів, під час сприяння яких ви можете причепити дроти безпосередньо до столу.
Також є 10 висувних ящиків із достатньою місткістю.
Геймерський стіл VIKING-3S можна використовувати як для гри, так і для роботи.
Є можливість виконання в різних кольорах.
Гарантія триває 1.5 роки. Після закінчення гарантії, у разі пошкодження можна поміняти пошкоджену частину.
Купити геймерський стіл у нас Ви можете завжди з гарною знижкою.
Ігровий (геймерський) стіл ZEUS VIKING-3S має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS VIKING-3S З
Ширина: 160 см
Глибина стільниці: 80 см
Загальна глибина столу: 85 см
Висота столу: 76 см
Загальна висота (з надбудовою):
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно-сувучна плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ Rehau
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ, Rehau
Основний колір: чорний
Колір крайки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований у стільницю, 3 порти
Тримач навушників: є
Шухляди: 10 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІТКИ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В ПАКОВЦІ
1 паковання -160 х 85 х 6 см
2 паковання — 75 х 80 х 20 см
3 паковання — 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Складність збирання: складаний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 25 700 ₴











Відправка з 16 квітня 2026