Опис
Інформація для замовлення
| Модель | CT-FTVS-T8 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 174 см |
| Артикул | CT-FTVS-T8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Навантаження | до 50 кг |
- Ціна: 4 950 ₴
| Модель | CT-FTVS-T8 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 174 см |
| Артикул | CT-FTVS-T8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Навантаження | до 50 кг |