ХАРАКТЕРИСТИКИ СТІЛ TRON Stalker
Ширина: 120 см
Глибина: 80 см
Висота: 75 см (регулюється по висоті до +1,5 см)
Матеріал стільниці: ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита)
Товщина ЛДСП: 18 мм
Кромка стільниці: ПВХ 1 мм
Колір стільниці: чорний
Складність складання столу: середня складність
СТІЛ ДЛЯ ОФІСУ TRON Stalker
Бажаєте стильно і комфортно оформити свою робочу зону?
Геймерський стіл TRON Stalker - ідеальний вибір на випадок тривалого перебування за столом. Він підійде для будь-якої сфери роботи або хобі, яка передбачає роботу за столом. Як в офісі, так і вдома, Ваша робоча зона може бути зручною, безпечною і стильною. Створіть самі зі столом TRON Stalker і можливістю вибору кольору стільниці, втіливши свої найсміливіші інтер'єрні бажання.
Багато хто не з чуток знають, як важко довго сидіти за столом: починають затікати руки, починає боліти спина, в результаті чого знижується продуктивність і концентрація уваги. Наслідки — дратівливість, втома і поганий настрій. Спеціальний трапецієподібний виріз столу дозволяє зручно розмістити руки на столі, що знижує навантаження на кисті і плечі. Досить велика стільниця (120х80) допоможе розмістити по близькості все необхідне для роботи, навчання, ігор, або просто для гарного настрою. По боках є спеціальні отвори для проводів, що допоможе максимально швидко і естетично вивести дроти в одному місці.
Функціональність, комфорт і стиль — це все про геймерський столі TRON Stalker. Так комфортно Ви ще ніколи не працювали і не навчалися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 4 900 ₴






Відправка з 11 квітня 2026