| Характеристики | |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 778 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Тип | Геймерський стіл |
| Колір | Чорный |
| Товщина ДСП | 18 мм |
| Товщина кромки | 0,6-1 мм, ПВХ |
| Країна-виробник |
Україна |
|
|
|
Геймерський стіл Galaktika
Набридли однотипні комп'ютерні столи з нудним і нецікавим дизайном? Тоді зверніть увагу на геймерський стіл Galaktika!
Стіл для геймера Galaktika вигідно відрізняється своїм сміливим і не звичайним дизайном від звичайних комп'ютерних столів. З столом Galaktika Ви зможете створити воістину геймерську атмосферу у себе в кімнаті.
Але найголовнішою перевагою столу Galaktika є звичайно ж його ергономіка.
Людина, яка змушена проводити багато часу сидячи за столом перед монітором (це можуть бути геймери, дизайнери, офісні працівники...), ризикує отримати прогалини зі здоров'ям. При малорухливому, сидячому способі життя може страждати хребет і суглоби, а постійно звисаючі лікті зі столу, швидко втомлюються і можуть в такому положенні затікати.
Ергономіка столу Galaktika допоможе уникнути подібні проблеми.
На перший погляд стільниця столу Galaktika здається звичайною, як всі комп'ютерні або письмові столи. Але це не так!
Під стільницею є спеціальна висувна полиця з трапецієподібнім вирізом! Це полка, яку було розроблено для максимально зручної та комфортної роботи людини. Вам потрібно лише висунути полку з-під стільниці і Ваш стіл перетворюється у зручний і ергономічний стіл.
Через те, що в полиці є виріз, Ви зможете повністю класти руки на її поверхню, а це дозволити тримати більш правильне положення тіла! Працюючи з висувною полицею, Ваші руки лежатимуть на її поверхні, а не звисати! Це значно зменшить НАВАНТАЖЕННЯ на суглоби, позбавить Вас від затікання рук и запобігає розвитку тунельного синдрому. Стіл Galaktika НЕ врятує від усіх цих проблем, але може значно Зменшити ризики и підвищити Ваш комфорт.
ПЕРЕВАГИ
1. Значно зменшує навантаження на суглоби рук.
2. Запобігає затікання рук.
3. Запобігає розвитку тунельного синдрому
4. Ергономіка: спеціальний виріз в висувній полиці дозволить класти руки повністю на поверхню полиці. Це дозволяє тримати правильне положення тіла.
5. Велика стільниця дозволяє розмістити кілька моніторів на столі.
ОСОБЛИВОСТІ
• Для виготовлення геймерського столу використовується ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) тільки від кращих виробників, таких як Egger і Swisspan by Sorbes, Swiss Krono товщиною 18 мм.
• Кромка на основі ПВХ (полівінілхлорид) захищає торці столу від відколів, підвищує зносостійкість, запобігає проникненню вологи, підвищує захист від механічних пошкоджень. Кромка щільно прилягає до торців столу, що забезпечує повне візуальне злиття торців в елементах столу.
• Велика стільниця (1550 х 650 мм) на якій легко зможе розташуватися кілька моніторів і вся необхідна комп'ютерна периферія.
• Трапецієвидний виріз висувної полиці на передній частині стільниці.
• При замовленні столу можна міняти колір столу і колір кромки.
• LED-підсвітка.
• Гарантія 18 місяців
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ - ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ СТІЛ
- Стіл для геймера. Геймери - це, напевно, чемпіони за тривалістю проведеного часу за комп'ютерним столом. У створенні повноцінної ігрової зони одним столом звичайно ж не обійтися! Для цього знадобиться ще правильне крісло і багато інших додаткових опцій (мишка, килимок, підставка для ніг і т.д) Але стіл, в створенні правильної і професійної домашньої ігрової зони, займає далеко не останнє місце.
- Стіл для IT-фахівця. За своєю специфікою роботи - ці люди так само просиджують перед комп'ютером, напевно, більшу частину свого життя. У цьому випадку так само дуже важлива правильні меблі для комфортної роботи.
- Стіл для офісних працівників - в цю категорію потрапляє досить багато різних професій - це менеджер і бухгалтер, директор, дизайнер, і багато інших, хто змушений проводити більшу частину свого робочого часу сидячи за робочим столом.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт.
Підсвічування: є
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
Припиніть думати про комфорт! Нехай комфорт стане частиною Вашого активного життя!
Остерігайтеся підробок! Столи Galaktika виготовлені виключно з ЛДСП товщиною 18 мм. Всі оригінальні столи виготовлені виключно з ЛДСП товщиною 18 мм. На бічній стоєвій розміщений логотип "ZEUS"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість відкритих полиць | 8 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Висота | 780 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 770 мм |
| Висота від підлоги | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 14 700 ₴






Відправка з 16 квітня 2026