ХАРАКТЕРИСТИКИ СТІЛ TRON Stalker
Ширина: 120 см
Глибина: 80 см
Висота: 75 см (регулюється по висоті до +1,5 см)
Матеріал стільниці: ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5-1 мм.
Колір стільниці: сонома трюфель
Складність складання столу: середня складність
СТІЛ ДЛЯ ОФІСУ TRON Stalker
Бажаєте стильно і комфортно оформити свою робочу зону?
Геймерский стол TRON Stalker - идеальный выбор на случай длительного пребывания за столом. Он подойдет для любой сферы работы или хобби, которая предполагает работу за столом. Как в офисе, так и дома, Ваша рабочая зона может быть удобной, безопасной и стильной. Создайте ее сами со столом TRON Stalker и возможностью выбора цвета столешницы, воплотив свои самые смелые интерьерные желания.
Многие не понаслышке знают, как трудно долго сидеть за столом: начинают затекать руки, начинает болеть спина, в результате чего снижается продуктивность и концентрация внимания. Последствия — раздражительность, усталость и плохое настроение. Специальный трапециевидный вырез стола позволяет удобно разместить руки на столешнице, что снижает нагрузку на кисти и плечи. Довольно крупная столешница (120х80) поможет разместить по близости все необходимое для работы, учебы, игр, или просто для хорошего настроения. По боках є спеціальні отвори для проводів, що допоможе максимально швидко і естетично вивести дроти в одному місці.
Функціональність, комфорт і стиль — це все про геймерський столі TRON Stalker. Так комфортно Ви ще ніколи не працювали і не навчалися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома Трюфель |
- Ціна: 4 900 ₴







Відправка з 11 квітня 2026