ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS "GAMER-2"
Ширина: 135 см
Глибина стільниці: 80 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5-1 мм.
Розмір упакування:
1 упак -120 х 83 х 5 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
Складність складання: легко
Підставка для системного блоку в комплекті не постачається!
СТІЛ ГЕЙМЕРСЬКИЙ ZEUS™ "GAMER-2" - недорогий ергономічний стіл для геймерів і не тільки, за допомогою якого Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ СТОЛА
Не тільки геймери, а й люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють багато годин поспіль за столом. Через специфіку своєї діяльності такі люди ведуть малорухливий спосіб життя, як наслідок це веде до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет та суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного та комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити крісло і, звичайно ж, столу.
Конструкція столу ZEUS™ "GAMER-2" дозволить досягти максимального комфорту та безпеки при тривалій роботі за столом. Одна з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUS GAMER-2 - це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук та розвитку тунельного синдрому.
Стільниця
- розмір стільниці 135 х 80 см.
- спеціальна ергономічна ніша.
- Торці стільниці захищені ударостійка крайка ПВХ 1 мм.
- Витримує навантаження до 100 кг.
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита), товщина 16 мм.
- Крайка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах і кольорах.
Ігровий стіл ZEUS™ "GAMER-2" має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації вироби, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Остерігайтеся підробок! Як показує практика використання дешевих і НЕ якісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизить вартість практично будь-якого виробу (і це стосується Не тільки меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість.
Всі матеріали, які використовуються при виготовленні, ігрового столу ZEUS Gamer-2 безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України та сертифікати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1350 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 4 600 ₴








Відправка з 12 квітня 2026