ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS "GAMER-3"
Ширина: 120 см
Глибина стільниці : 80 см
Висота: регулюється по висоті від 72,8 см до 75,3 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці : 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Складність складання : легко
Підставка для системного блоку в комплекті
Розмір в упаковці:
1 упак - 125 х 85 х 4 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
СТІЛ ГЕЙМЕРСКИЙ (ІГРОВИЙ) ZEUS™ "GAMER-3" - недорогий ергономічний стіл для геймеров і не тільки, за допомогою якого, Ви зможете створити зручну і комфортну робочу зону у себе удома або в офісі.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ СТОЛУ
Не лише геймеры, але і люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин підряд за столом. В силу специфіки своєї діяльності такі люди ведуть малорухомий спосіб життя, як наслідок це веде до частих проблем із здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного і комфортного робочого місця.
Особливу увагу треба приділити кріслу і, звичайно ж, столу. Конструкція столу ZEUS™ "GAMER-3" дозволить досягти максимального комфорту і безпеки тривалої роботи за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, які має стіл ZEUS™ GAMER-3 - це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці.
Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби і запобігає затіканню рук і розвитку тунельного синдрому.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, по двох сторонах є отвори для кабелів - кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 120 х 80 см
- Спеціальна ергономічна ніша.
- Торці стільниці захищені удароміцною кромкою ПВХ 1 мм
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
- Ігровий (геймерский) стіл
- Комп'ютерний стіл
- Письмовий стіл
- Офісний стіл
Ігровий стіл ZEUS™ "GAMER-3" має укладення Санітарно-епідеміологічної служби (СЭС) України. Офіційна гарантія складає 18 місяців. По закінчення гарантійного терміну, при ушкодженні або якій-небудь деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь. Остерігайтеся підробок!
Як показує практика використання дешевих і НЕ якісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знижує вартість практично будь-якого виробу (і це стосується не лише меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість. Усі матеріали, які використовуються при виготовленні ігрового столу ZEUS GAMER - 3 безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України і сертифікати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 4 000 ₴






Відправка з 12 квітня 2026