Характеристики стола TRON-4
Ширина: 120 см
Глибина: 65 см
Висота: 75 см
Матеріал стільниці: ЛДСП (ламінована деревно - стружкова плита)
Товщина ЛДСП: 18 мм
Кромка: ПВХ 1 мм
Складність збірки столу: середня
ГЕЙМЕРСКИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ СТІЛ TRON-4
Зручний геймерский стіл для гравців і поціновувачів геймерского стилю - TRON - 4.
Стіл TRON-4 - це версія геймерских столів з серії столів TRON.
Версія 1 - TRON - 1 - прямий стіл
Версія 2 - TRON - 2 - кутовий стіл
Версія 3 - TRON - 3 - найменший столик з сімейства геймерских столів "TRON"
Версія 3 - TRON - 4 - функціональний, зручний прямий стіл з місткими полицями .
Функціональність і стиль столика допоможе Вам грамотно організувати свій ігровий простір.
Остерігайтеся підробок.
Дизайн розроблений конструкторами компанії "ZEUS - Game"
Авторські права на території України належать компанії "ZEUS-Game".
Усі інтелектуальні права на продукцію захищені законом України
Офіційна гарантія складає 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 7 500 ₴







Відправка з 12 квітня 2026