ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ СТОЛА ZEUS™ IGROK-3
Столешница - огромная и очень вместительная столешница.
Специальный вырез - большой вырез в виде трапеции позволяет полностью класть руки на стол, что в свою очередь снижает нагрузку на суставы при длительной работе за компьютером.
Много места под столом - для большего удобства под столом отсутствуют дополнительные полки, детали и ребра жесткости. Это позволяет расположиться с максимальным удобством. А вырез в задней части стола позволит Вам вытянуть ноги во всю длину.
Регулируемые опоры позволят Вам отрегулировать горизонт столешницы даже на не очень ровном полу.
Подставка под системный блок на резиновых колесиках.
Характеристики стола:
• Ширина: 140 см
• Глубина столешницы: 92 см
• Высота: 75 см
• Материал: ЛДСП (ламинированная древесно – стружечная плита)
• Толщина толешницы: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
• Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
• Можливе виготовлення столу за індивідуальними розмірами
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Крісло в комплекті не йде.
Дана модель столу може бути виготовлена в інших кольорах (19 кольорів) і за індивідуальними розмірами.
Геймерські ігрові столи ZEUS™ IGROK-3 мають висновок державної Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Остерігайтеся підробок
• Авторські права на території України належать компанії "ZEUS"
• Всі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 920 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 7 300 ₴






Відправка з 11 квітня 2026