Геймерський ігровий стіл із підсвічуванням ZEUS Viking-1L 180х92 см, чорний/білий 18 мм.


ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕЙМЕРСЬКОГО СТОЛУ ZEUS VIKING-1L
Ширина: 180 см
Глибина стільниці: 87 см
Загальна глибина столу: 92 см
Висота: 76 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований в стільницю, 3 порти
Тримач навушників: є
Висувні ящики: 10 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Інтерфейси USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -180 х 92 х 6 см
2 упаковка - 75 х 92 х 15 см
Складність складання: складний
ГЕЙМЕРСЬКИЙ (ІГРОВИЙ) СТІЛ ZEUS TM VIKING-1L — це Ваша гарантія комфортабельної і нешкідливої роботи за столом.
Ряд переваг столу VIKING-1L робить його особливим.
Значний масштаб поверхні геймерського столу, а це 180 см по довжині і 92 см по глибині (глибина стільниці 87 см), дозволить Вам розмістити на ньому все потрібне для гри або роботи і навіть більше! Також ліворуч і праворуч розташовані виходи для кабелів, скориставшись якими, Ви назавжди забудете про заплутаних проводах. Справа в стільницю вмонтовані три USB-роз'єму — більше не потрібно тягнути руку до блоку керування для підключення USB - пристроїв.
Безпека і зручність у використанні — це головне, про що варто подбати. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, а це не тільки геймери, але ще й дизайнери, блогери або офісні працівники, найчастіше схильні до проблем з опорно-руховою системою. У першу чергу потрібно подбати про стільці, ну і, звичайно ж, про столі.
Структура геймерського столу Zeus VIKING мінімізує навантаження на опорну систему, завдяки гармонійному отвору стільниці у вигляді трапеції. Тепер руки можна повністю розташувати на столі та зменшити ймовірність набрякання кистей або набуття тунельного синдрому. Під столом також досить багато вільного простору між тумбами (1 метр), а це означає, що тепер можна прийняти найзручнішу позу для роботи. Комфортна та, головне, безпечна робоча зона – гарантія підвищення працездатності та гарного настрою.
Організатор зможе тримати Ваше робоче місце у порядку. Позаду є пара непомітних ніш, можна прибрати все, що перешкоджає роботі або відволікає увагу. За необхідності є можливість сховати туди блок управління. Також в комплекті доставляють кріплення для проводів, за допомогою яких ви можете причепити безпосередньо до столу.
Геймерський стіл VIKING-1L можна використовувати як для гри, так і роботи.
Є можливість виконання у різних кольорах та габаритах.
Гарантія триває 1.5 року. Після закінчення гарантії, при пошкодженні, можна поміняти пошкоджену частину.
Ігровий стіл ZEUSTM VIKING-1L має висновком Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 100 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 21 500 ₴





Відправка з 15 квітня 2026