ГЕЙМЕРСЬКИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ СТІЛ ZEUS VIKING-3L — це Ваша гарантія комфортабельною і нешкідливої роботи за столом.
Ряд переваг геймерського столу VIKING-3L робить його особливим.
Значний масштаб поверхні столу, а це 180 см по довжині і 92 см по глибині (глибина стільниці 80 см) і ємна надбудова, дозволить Вам розмістити на ньому все потрібне для гри або роботи і навіть більше! Також ліворуч і праворуч розташовані виходи для кабелів, скориставшись якими, Ви назавжди забудете про заплутаних проводах. Справа в стільницю вмонтовані три USB-роз'єму — більше не потрібно тягнути руку до блоку керування для підключення USB - пристроїв.
Безпека і зручність використання — це головне, про що варто подбати. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, а це не тільки геймери, але ще й дизайнери, блогери або офісні працівники, найчастіше схильні до проблем з опорно-руховою системою. У першу чергу потрібно подбати про стільці, ну і, звичайно ж, про столі. Структура комп'ютерного столу VIKING-3L мінімізує навантаження на опорну систему, завдяки гармонійній проймі стільниці у вигляді трапеції. Тепер руки можна цілком розташувати на столі і зменшити ймовірність набрякання кистей або набуття тунельного синдрому. Під геймерським столом також досить багато вільного місця між тумбами (92 см), а це означає, що тепер можна вибрати найбільш зручну позу для роботи за комп'ютером. Комфортна і, головне, безпечна робоча зона — це гарантія підвищення працездатності і гарного настрою.
Органайзер зможе тримати Вашу робоче місце в порядку. Ззаду є пара непомітних ніш, в які можливо прибрати все, що перешкоджає роботі або відволікає увагу. При необхідності є можливість сховати туди і блок управління. Також в комплекті доставляються кріплення для проводів, при сприянні яких ви можете причепити проводи безпосередньо до столу.
Також присутні 10 висувних ящиків з достатньою місткістю.
Геймерський стіл VIKING-3L можна використовувати як для гри, так і для роботи.
Є можливість виконання у різних кольорах.
Гарантія триває 1.5 року. Після закінчення гарантії, при пошкодженні, можна поміняти пошкоджену частину.
Купити геймерський стіл у нас Ви можете завжди з хорошою знижкою.
Ігровий (геймерський) стіл ZEUS™ VIKING-3L має висновком Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS VIKING-3L С НАДСТРОЙКОЙ
Ширина: 180 см
Глубина столешницы: 92 см
Общая глубина стола: 85 см
Высота стола: 76 см
Общая высота (с надстройкой):
Материал: ЛДСП (ламинированная древесно - стружечная плита)
Толщина столешницы: 18 мм, кромка ПВХ Rehau
Толщина корпуса: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Основной цвет: черный
Цвет кромки: белый
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ОПЦИИ
Заглушка для кабеля: есть, стандартные, 2 шт
USB-хаб: встроенный в столешницу, 3 порта
Держатель наушников: есть
Выдвижные ящики: 10 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПОДСВЕТКИ
Інтерфейси USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -160 х 85 х 6 см
2 упаковка - 75 х 80 х 20 см
3 упаковка – 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Складність складання: складний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 26 000 ₴











Відправка з 11 квітня 2026