ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ (ІГРОВИЙ) ZEUS™ VIKING-4L З НАДБУДОВОЮ
Стіл VIKING-4L – це підвищена зручність і ергономічність! Зі столом ZEUS™ VIKING-4L Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону.
Основна відмінність столу VIKING-4L від інших геймерських столів – це його величезні розміри плюс містка надбудова. Поверхня стільниці столу VIKING-4L має розмір 180 см по довжині і 92 см по глибині (глибина стільниці 87 см). На такій величезній стільниці з легкістю поміститься кілька великих моніторів, колонки, великий геймерський килимок, мишка і всі необхідні аксесуари для роботи або гри за комп'ютером. А ось в надбудові на столі, Ви зможете розмістити не один десяток книг, папок і зошитів.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Не тільки гравці, але і люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин підряд за столом. В силу специфіки своєї діяльності такі люди ведуть малорухомої спосіб життя, як наслідок це призводить до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильну меблі для створення безпечного і комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити крісла і, звичайно ж, столу. Конструкція столу VIKING-4M дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалій роботі за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUS™ VIKING-4L – це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби і запобігає затіканню рук і розвиток тунельного синдрому. Під столом між двома тумбами є досить багато місця – 92 см по ширині і 88 см по глибині.
За таких розмірів Вам нічого не заважатиме, і Ви зможете розташуватися з максимальною зручністю.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, по обидва боки є отвори для кабелів – кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- З правого боку в стільницю вбудований USB-hub з трьома портами USB Цей пристрій позбавить Вас необхідності тягтися до системного блоку для підключення USB-пристрою.
- розмір стільниці 180 х 91 см. - спеціальна ергономічна ніша.
ОРГАНАЙЗЕР
З заднього боку столу, за тумбами, є дві приховані ніші – органайзери. У них можна сховати все, що заважає і захаращує робочу зону - дроти, розетка, роутер, безперебійник і т.д. За бажання туди можна навіть поставити системний блок. У комплекті поставляються кріплення для проводів, за допомогою яких ви зможете акуратно прикріпити дроти до столу. Організатор допоможе Вам організувати акуратно та правильно робочу зону.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
- Ігровий (геймерський) стіл
- Комп'ютерний стіл
- Письмовий стіл
- Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах та кольорах.
Ігровий стіл ZEUS™ VIKING-4L має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія складає 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS VIKING-4L
Ширина: 180 см
Глибина стільниці: 92 см
Загальна глибина столу: 87 см
Висота столу: 76 см
Загальна висота (з надбудовою):
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Товщина корпусу: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований у стільницю, 3 порти
Утримувач навушників: є
Висувні ящики: 6 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІТКИ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -180 х 92 х 6 см
2 упаковка - 75 х 80 х 20 см
3 упаковка – 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Складність складання: складний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 25 700 ₴











Відправка з 11 квітня 2026