GEROY – справжній геймерський стіл для справжніх Героїв!
Геймерський стіл ZEUS Geroy спеціально був розроблений для геймерів і IT-фахівців. Продумана ергономіка столу стане справжньою знахідкою для всіх людей, які проводять багато часу перед комп'ютером. При розробці столу GEROY основна орієнтація була на геймерів і IT-спецалисов так-як люди цих професій проводять дуже багато часу сидячи за столом. Головна ідея столу – це його підвищена комфортність і сучасний дизайн. Стіл ZEUS Geroy має комфортну і найголовніше ПРАВИЛЬНУ для здоров'я ергономічну форму.
ПЕРЕВАГИ
1. Значно зменшує навантаження на суглоби рук.
2. Запобігає затіканню рук.
3. Запобігає розвиток тунельного синдрому
4. Ергономіка: завдяки спеціальному вирізу в стільниці, руки лежать на столі, а не звисають як у звичайних столах. Це дозволяє тримати правильну позу гравця.
5. Величезна стільниця.
ОСОБЛИВОСТІ
• Для виготовлення геймерського столу використовується ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) тільки від кращих виробників, таких як Egger і Swisspan by Sorbes, товщиною 18 мм
• Кромка на основі ПВХ (полівінілхлорид) захищає торці столу від сколів, підвищує зносостійкість, запобігає проникненню вологи, підвищує захист від механічних пошкоджень. Кромка щільно прилягає до торців столу, що забезпечує повне візуальне злиття торців в елементах столу.
• Велика стільниця (150 х 94 см) на якій легко зможе поміститися кілька моніторів і вся необхідна комп'ютерна периферія.
• Трапецієподібний отвір у стільниці на передній частині стільниці.
• Борту по краях і з тильної сторони стільниці – запобігає падіння зі столу різних дрібних предметів. Так само можна з більшою безпекою ставити на стіл системний блок – борти попередять його падіння вниз із-за незручного руху.
• При замовленні столу можна змінювати колір столу і його кромки.
• Вбудований USB-хаб,
• LED-підсвічування.
• Гарантія 18 місяців
ВАРИАНТЫ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ - ДЛЯ КОГО ПОДХОДИТ СТОЛ
Стол для геймера.
Геймеры это наверно чемпионы по продолжительности проведенного времени за компьютерным столом. В создании полноценной игровой зоны одним столом конечно же не обойтись! Для этого понадобиться еще и правильное кресло и много других дополнительных опций (мышка, коврик, подставка для ног и т.д) Но, стол в создании правильной и профессиональной домашней игровой зоны занимает далеко не последнее место. Стол ZEUS GEROY – это продуманная эргономика и современный дизайн мебели для геймеров! Стол GEROY позволит создать настоящую домашнюю игровую зону и достичь максимального комфорта при игре.
Стол для IT-специалиста.
По своей специфике работы – эти люди так же присаживают перед компьютером наверно большую часть своей жизни. В этом случае так же очень важна правильная мебель для комфортной работы. Эргономичный стол подойдет как нельзя лучше. Стол GEROY сделает так, что во время продолжительной работы твое тело отдыхало, а не напрягалось и уставало.
Так же стол ZEUS GEROY подходит для офисных работников, стол для обучения и для школьников.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина: 150 см
Глубина столешницы: 94 см
Высота (с бортами): 82 см
Высота (без бортов): 75 см
Толщина ЛДСП: 18 мм
Кромка столешницы: ПВХ, 1 мм
Кромка корпуса: ПВХ, 0,5-0,8 мм (зависит от цвета)
Основной цвет: зелено-черный (можно менять)
Цвет кромки: черный (можно менять)
Сложность сборки стола: средняя сложность
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ОПЦИИ
Заглушка для кабеля: есть, стандартные, 2 шт
USB-хаб: встроенный в столешницу, 3 порта
Держатель наушников: есть
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПОДСВЕТКИ
Интерфейсы к USB
Длина ленты: 1 метр
Напряжение: DC5V
Водостойкость: Да
Перестаньте думать о комфорте, пусть комфорт станет частью Вашей жизни и в этом поможет эргономичный стол ZEUS GEROY
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 940 мм |
| Висота | 820 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 940 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
- Ціна: 11 000 ₴










Відправка з 11 квітня 2026