Опис
Інформація для замовлення
| Модель | CT-FTVS-T3 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 170 см |
| Артикул | CT-FTVS-T3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Навантаження | до 40 кг |
- Ціна: 1 356 ₴
| Модель | CT-FTVS-T3 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 170 см |
| Артикул | CT-FTVS-T3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Навантаження | до 40 кг |