Опис
Інформація для замовлення
| Модель | CT-FTVS-T13 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 191 см |
| Артикул | CT-FTVS-T13 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Навантаження | до 50 кг |
| Підстава | 88 x 66.5 см |
- Ціна: 3 395 ₴
| Модель | CT-FTVS-T13 |
| Тип | підлогова |
| Висота | 191 см |
| Артикул | CT-FTVS-T13 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Навантаження | до 50 кг |
| Підстава | 88 x 66.5 см |