Опис
Інформація для замовлення
| Виробник | Charmount |
| Спосіб установки | підлогові стійки |
| Рекомендована діагональ телевізора | 30-39 дюймів / 40 дюймів і більше |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Висота | регульована 1740-1900 мм |
| Кількість полиць | 1шт |
| Максимальний розмір VESA | 600×400 мм |
- Ціна: 2 940 ₴




