ХАРАКТЕРИСТКИ СТОЛА ZEUS IVAR-1200
Ширина: 120 см
Глибина стола: 80 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована дерев’яна плита)
Товщина стільниці: 18 мм
Головний колір: Фьярдленд
Розмір у пакунку:
1 упак -120 х 83 х 5 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
Складність збирання: легко
СТОЛ ГЕЙМЕРСЬКИЙ (ІГРОВИЙ) ZEUSTM IVAR - Недорогий ергономічний стіл для геймерів і не тільки, за допомогою якого Ви зможете створити комфортну і комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
ЕРГОНОМІЧНІ СВІЙСТВА СТОЛА
Не тільки геймери, але й люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин підряд за столом. Через це такі особи часто страждають від серйозних проблем зі здоров’ям. Головний тягар лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного і комфортного місця. Особливу увагу потрібно приділяти кореслу і, звичайно ж, столу.
Конструкція ZEUSTM IVAR Так можна досягти максимального комфорту і безпеки при тривалій роботі за столом. Однією з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUSTM IVAR, є правильний виріз у вигляді трапеції на столі. Завдяки цьому можна повністю покласти руки на стіл, що значно зменшує навантаження на суглоби і запобігає затінення рук та розвитку тунельного синдрому.
СТОЛЕШНИЦЯ
- На поверхні столу, по двох сторонах є отвори для кабелів - кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір плитки 120 х 80 см.
- Спеціальна ергономична ніша.
- Торці столах захищені ударнопровідною кромкою ПВХ 2 мм
- Виконує навантаження до 100 кілограмів.
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована дерев’яна плита) товщина 16 мм
- Кромка ПВХ
ВАРІАНТИ ІСПОЛЬЗОВАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп’ютерний стіл
• письмовий стіл
• Офісний стіл
Ця модель столу може бути виготовлена в інших розмірах та кольорах.
Ігровий стіл ZEUSTM IVAR має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якій деформації вироби є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний-білий |
- Ціна: 5 900 ₴






Відправка з 16 квітня 2026