ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS SPUTNIK
Ширина: 80 см
Глибина стільниці: 65 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно-рухова плита)
Товщина стільниці: 18 мм
Товщина корпусу: 18 мм
Крайка: ПВХ
Основний колір: аляска
Колір крайки: білий
Складність збирання: середній рівень
СТОЛИК ДЛЯ ГЕЙМЕРА ZEUSTM «SPUTNIK» (чорний стіл, червона крайка)
Геймерський столик «Sputnik» — це один із найменших столів для геймерів. Його не великі розміри дадуть змогу йому розміститися практично в будь-якому місці Вашої кімнати. Хоча стіл і невеликий, але в ньому збереглися всі його ергономічні властивості.
Столик «Sputnik» — це підвищений комфорт і ергономічність! З геймерським столиком «Sputnik» — Ви зможете створити зручну та комфортну кімнату геймера.
ЕРГОНОМІЧНІ СВІЙСТІВ
Одна з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUSTM «Sputnik» — це правильний виріз у формі трапеції на стільниці. Такий виріз дає змогу повністю класти руки на стіл, що неабияк знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук і розвитку тунельного синдрому.
Столик однаково добре підійде не тільки геймерам, але й людям інших професій — це дизайнери, програмісти, офісні працівники та інші професії, які змушують людину проводити більшу частину часу в малорухливому та сидячому положенні.
СТОЛЕШНИЦЯ
— На поверхні стільниці, за двома сторонами є отвори для кабелів — кабель канал. Це дає змогу акуратно вивести дроти в одному місці.
— Розмір стільниці 80 х 65 см.
— Спеціальна ергономічна ніша.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
— Ігровий (геймерський) стіл
— Комп'ютерний стіл
— Письмовий стіл
— Офісний стіл
Ця модель столу може бути виготовлена в інших розмірах і кольорах.
Ігровий стіл ZEUSTM «Sputnik» має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, у разі ушкодження або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Геймерський столик ZEUS «Sputnik» стане Вашим справжнім супутником у підкоренні віртуального світу ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска Біла |
- Ціна: 3 800 ₴







Відправка з 11 квітня 2026