ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS IVAR-1400
Ширина: 140 см
Глибина стільниці: 80 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 2 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
Основний колір: чорний
Колір кромки: червоний
Розмір в упаковці:
1 упак -140 х 83 х 5 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
Складність складання: легко
ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ (ІГРОВИЙ) ZEUS™ IVAR - недорогий ергономічний стіл для геймерів і не тільки, за допомогою якого Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
ЭРГОНОМИЧНЫЕ СВОЙСТВА СТОЛА
Не только геймеры, но и люди таких профессий как дизайнеры, программисты, блогеры, офисные работники каждый день работают по много часов подряд за столом. В силу специфики своей деятельности такие люди ведут малоподвижный образ жизни, как следствие это ведет к частым проблемам со здоровьем. Основная нагрузка ложится на позвоночник и суставы! Поэтому в таких случаях очень важно выбрать правильную мебель для создания безопасного и комфортного рабочего места. Особое внимание нужно уделить креслу и, конечно же, столу.
Конструкція столу ZEUS™ IVAR дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалої роботи за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUS™ IVAR – це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби і запобігає затіканню рук і розвиток тунельного синдрому.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, з двох сторін є отвори для кабелів – кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 120 х 80 див.
- Спеціальна ергономічна ніша.
- Торці стільниці захищені ударостійкою кромкою ПВХ 2 мм
- Витримує навантаження до 100 кг
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита), товщина 16 мм
- Кромка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах та кольорах.
Ігровий стіл ZEUS™ IVAR має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 6 700 ₴






Відправка з 09 квітня 2026