| Характеристики | |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 778 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Тип | Геймерський стіл |
| Колір | Чорний |
| Товщина ДСП | 18 мм |
| Товщина крайки | 0,6-1 мм, ПВХ |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна реєстрація бренда | Україна |
Набридли однотипні комп'ютерні столи із нудним і нецікавим дизайном? Тоді зверніть увагу на геймерський стіл Galaktika!
Стіл для геймера Galaktika — вигідно вирізняється своїм сміливим і не звичайним дизайном від звичайних комп'ютерних столів. Зі столом Galaktika Ви зможете створити справді геймерську атмосферу в себе в кімнаті.
Але все-таки найголовнішою перевагою стола Галактика є, звісно ж, його ергономіка.
Людина, яка змушена проводити багато часу сидячи за столом (це можуть бути геймери, офісні працівники, дизайнери та багато інших) перед монітором, ризикує отримати прогалини зі здоров'ям. У разі малорухливого, сидячого способу життя може страждати хребет і суглоби, а лікті, що постійно звисають, зі столу швидко втомлюються й можуть навіть затікати.
Ергономіка столу Galaktika допоможе уникнути таких проблем.
На перший погляд стільниця столу Galaktika здається звичайною, як і в усіх комп'ютерних або письмових столах. Але це не зовсім так!
Під стільницею є спеціальна висувна полиця з трапецієподібним вирізом! Це полиця, яка була розроблена для максимально зручної та комфортної роботи людини. Вам потрібно всього лише висунути полицю з-під стільниці, і Ваш стіл перетвориться на зручний і ергономічний стіл.
Через те, що в полиці є виріз, Ви зможете повністю класти руки на її поверхню, а це дасть змогу тримати правильніше положення тіла!
Стіл Galaktika не позбавить усіх цих проблем, але може неабияк зменшити ризики та підвищити комфорт людини. Працюючи з всунутою полицею Ваші руки лежатимуть на її поверхні, а не звисатимуть! А це неабияк зменшить навантаження на суглоби, позбавить Вас затікання рук і запобіжить розвитку тунельного синдрому.
ПЕРЕВАГИ
1. Неабияк зменшує навантаження на суглоби рук.
2. Запобігає затіканню рук.
3. Запобігає розвитку тунельного синдрому
4. Ергономіка: спеціальний виріз у висувній полиці дасть змогу класти руки повністю на поверхню полиці. Це дає змогу тримати правильне положення тіла людини, яка сидить за столом.
5. Велика стільниця дає змогу розмістити кілька моніторів на столі.
ОСОБЕННОСТИ
• Для виготовлення геймерського столу використовується ЛДСП (ламінована деревинно-струменева плита) тільки від найкращих виробників, як-от Egger і Swisspan by Sorbes, Swiss Krono завтовшки 18 мм.
• Крайка на основі ПВХ (полівінілхлорид) захищає торці столу від відколів, підвищує зносостійкість, запобігає проникненню вологи, підвищує захист від механічних пошкоджень. Крайка щільно прилягає до торців столу, що забезпечує повне візуальне злиття торців у елементах столу.
• Велика стільниця (1550 х 650 мм) на якій легко зможе поміститися кілька моніторів і вся необхідна комп'ютерна периферія.
• Трапецієподібний виріз висувної полиці на передній частині стільниці.
• Під час замовлення столу можна змінювати колір столу та колір крайки.
• LED-підсвітка.
• Гарантія 18 місяців
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ — ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ СТОЛ
- Стіл для геймера. Геймери — це, напевно, чемпіони з тривалості проведеного часу за комп'ютерним столом. У створенні повноцінної ігрової зони одним столом, звісно ж, не обійтися! Для цього знадобиться ще правильне крісло та багато інших додаткових опцій (мишка, килимок, підставка для ніг тощо) Але стіл, у створенні правильної та професійної домашньої ігрової зони, займає далеко не останнє місце.
- Стіл для IT-фахівця. За своєю специфікою роботи — ці люди так само просиджують перед комп'ютером, напевно, більшу частину свого життя. У цьому разі так само дуже важливі правильні меблі для комфортної роботи.
- Стіл для офісних працівників — у цю категорію потрапляє досить багато різних професій — це менеджер і бухгалтер, директор, дизайнер, і багато інших, хто змушений проводити більшу частину свого робочого часу сидячи за робочим столом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | мобільний і стаціонарний |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість відкритих полиць | 8 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Висота | 780 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 770 мм |
| Висота від підлоги | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 14 700 ₴







Відправка з 16 квітня 2026