ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS IVAR-1200
Ширина: 120 см
Глибина стільниці: 80 см
Висота (по стільницю): 75 см
Загальна висота: 158 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно - стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1-2 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5-1 мм
Розмір в упаковування:
Складність збірки: середня
Стіл названий на честь знаменитого данського вікінга - Івар Рагнарсон (Ivar Ragnarsson), син Раґнара Лодброка, король Дубліна (794-873). Отримав своє прізвище за те, що був незвичайно спритним і гнучким як буд-то ні мав кісток.
Стіл геймерський (ігровий) ZEUS ™ IVAR-2 (1200 мм) - недорогий ергономічний стіл для геймерів і не тільки, за допомогою якого Ви зможете створити зручну і комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ СТОЛУ
Не тільки геймери, а й люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин поспіль за столом. Через специфіку своєї діяльності такі люди ведуть малорухливий спосіб життя, як наслідок це веде до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі створення безпечного і комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділяти крісла і, звичайно ж, столу.
Конструкція столу ZEUS ™ IVAR-2 (1200 мм) дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалої роботи за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, яким володіє стіл ZEUS ™ IVAR - це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю покладати руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затікання рук і розвиток тунельному синдрому.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, за двома сторонами є отвори для кабелів - кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 120 х 80 см.
- Загальна висота з надбудовою 158 см
- Спеціальна ергономічна ніша.
- Торці стільниці захищені ударостійкою кромкою ПВХ 1-2 мм
- витримує навантаження до 100 кг.
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита), товщина 18 мм
- Крайка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Дана модель столу виготовляється в інших розмірах і кольорах.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації вироби, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Остерігайтеся підробок! Як показує практика використання дешевих і НЕ якісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизить вартість практично будь-якого виробу (і це стосується Не тільки меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість.
Всі матеріали, які використовуються при виготовленні, ігрового столу ZEUS безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України та сертифікати.
Дизайн геймерского столу ZEUS був розроблений конструкторами нашого бюро ZEUS-Studio. Всі інтелектуальні права на дану модель столу захищені законами України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 1580 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 11 400 ₴






Відправка з 08 квітня 2026