ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS "GAMER-1"
Ширина: 120 см
Глибина стільниці: 80 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5-1 мм.
Розмір упакування:
1 упак -120 х 83 х 5 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
Складність складання: легко
Підставка для системного блоку в комплекті не постачається!
Геймерський стіл ZEUS GAMER-1
Сучасні реалії життя такі, що велика частина професій людини передбачає необхідність довгий час перебувати в сидячому положенні за столом. Це стосується офісних працівників, програмістів, дизайнерів, блогерів та багатьох інших. Такий спосіб життя провокує появу важких захворювань, пов’язаних з опорно-руховим апаратом, суглобами, тощо. Саме тому правильна організація робочого простору в цій ситуації грає надзвичайно важливу роль.
Геймерський стіл ZEUS GAMER-1: ідеальне вирішення проблеми
Ця модель столу розроблялася спеціально для тих, хто грає в комп’ютерні ігри. Проте вона чудово підійде і для студентів та школярів, і для офісної обстановки. Виріб виготовлений в зручних розмірах, забезпечуючи гарну ергономіку для простору – 120х80х75 см по ширині, глибині стільниці та висоті.
В процесі використаний екологічно чистий матеріал - ламінована деревно-стружкова плита, завдяки чому користуватися столом можуть як дорослі, так і діти. Наявність крайки ПВХ на торцевих частинах забезпечує гарну естетику виробу та довгий термін використання.
Загальні характеристики виробу полягають у наступному:
- товщина корпусної частини і стільниці складає 18 мм;
- стіл поставляється в розібраному вигляді в компактній упаковці, передбачаючи зручне і швидке складання;
- розмір стільниці - 120 х 80 см;
- виріб може витримувати навантаження вагою до 100 кг;
Стільниця оснащена особливою ергономічною нішею, завдяки чому користувач має можливість класти руки обабіч себе, що значно знижує навантаження на хребет, та не допускає появи тунельного синдрому для рук. Всі компоненти виробу не мають шкідливого впливу на здоров’я людини.
Користування столом передбачає гарантію від виробника терміном в 18 місяців. По завершенню цього терміну власник столу матиме можливість замінити за необхідності зіпсовані елементи конструкції.
Дана модель поставляється в практичному кольорі, який чудово вписується в будь-який інтер’єр приміщення. Разом з тим, у покупців є можливість зробити індивідуальне замовлення в іншому відтінку. Також варіюється за бажанням користувача і розмірний діапазон конструкції.
Головною перевагою замовлення товарів у нашому магазині – придбання лише сертифікованої продукції, і повна гарантія захисту від підробок. Саме такий формат передбачає повну безпеку та тривалий термін користування нашими виробами.
Ігровий стіл ZEUS™ "GAMER-1" має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації вироби, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Остерігайтеся підробок! Як показує практика використання дешевих і НЕ якісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизить вартість практично будь-якого виробу (і це стосується Не тільки меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 800 мм |
- Ціна: 4 300 ₴







Відправка з 12 квітня 2026