ХАРАКТЕРИСТИКИ
Загальна висота: 1845 мм
Висота стільниці: 750 мм
Ширина: 1480 мм
Глибина: 1400 мм
Крайка стільниці: 1 мм
Крайка інших елементів: 0,5-1 мм
Висувні механізми: телескопічні
Матеріал: ЛДСП
Товщина ЛДСП: 18 мм
Гарантія: 12 місяців. По закінченню гарантійного терміну, наприклад, при пошкодженні будь-якої деталі Вас буде можливість її заміни.
Геймерський стіл ZEUS Spartak
Комп'ютерний стіл для геймера - ZEUS Spartak - це стіл підвищеної зручності і властивостями ергономіки!
Конструктора нашої компанії довгий час працювали над створенням цієї моделі, в результаті ми отримали продуману і оптимально налагоджену конструкцію столу для геймера Spartak. Дана модель стола подарує Вам максимальний комфорт і зручність при його використанні.
За початковим задумом Стіл Spartak розроблявся для геймерів, так як саме ці люди проводять досить багато часу сидячи перед монітором, але в підсумку дизайн і конструкція столу дозволяє його використання людям інших професій і захоплень. Таких професії як дизайнери, офісні працівники, блогери, маркетологи просто змушені проводити велику частину свого часу сидячи за столом і як наслідок вести не зовсім здоровий спосіб життя. А саме це і може привести до майбутньому до проблем зі здоров'ям.
Використання столу Spartak значно знизить ризики виникнення проблем зі здоров'ям завдяки його ергономічним властивостям.
Крім своїх позитивних ергономічних властивостей стіл досить зручний у використанні.
В столі є чотири висувних ящика в яких ви зможете зберігати найнеобхідніше для роботи, а надбудова на столі дозволить Вам зберігати всілякі диски, папки, файли і улюблені книги.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
Геймерський (ігровий) стіл
Комп'ютерний стіл
Письмовий стіл
Офісний стіл для дизайнерів
Остерігайтеся підробок! Як показує практика використання дешевих і неякісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизити вартість практично будь-якого виробу (і це стосується не тільки меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість.
Всі матеріали, які використовуються при виготовленні, ігрового столу ZEUS Spartak безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України та сертифікати.
Дизайн геймерського столу ZEUS Spartak був розроблений конструкторами нашого бюро ZEUS-Studio. Всі інтелектуальні права на дану модель столу захищені законами України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1480 мм |
| Глибина | 1400 мм |
| Висота | 1845 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1480 мм |
| Глибина стільниці | 1400 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
- Ціна: 19 800 ₴







Відправка з 11 квітня 2026