ГЕЙМЕРСКИЙ ІГРОВИЙ СТІЛ TRON – 3
Невеликий геймерский столик для великих гравців - TRON - 3.
Столик TRON - 3 - це версія геймерский столів з серії столів TRON.
Версія 1 - TRON - 1 прямий стіл
Версія 2 - TRON - 2 кутовий стіл
Версія 3 TRON - 3 - це найменший столик з сімейства геймерских столів "TRON".
Функціональність і стиль столика допоможе Вам грамотно організувати свій ігровий простір.
ХАРАТЕРИСТИКИ СТІЛ TRON - 3
Ширина: 80 см
Глибина: 70 см
Висота: 75 см
Матеріал стільниці : ЛДСП (деревостружкова ламінована плита)
Товщина ЛДСП : 18 мм
Кромка стільниці : ПВХ, 1 мм
Кромка основи : 0,5-0,8 мм
Колір стільниці : чорний
Колір кромки : чорний
Складність складання столу : середня складність
Остерігайтеся підробок
Дизайн розроблений конструкторами компанії "ZEUS - Game"
Авторські права на території України належать компанії "ZEUS - Game" Усі інтелектуальні права на продукцію захищені законом України
Офіційна гарантія складає 18 місяців.
По закінченню гарантійного терміну, при ушкодженні або якій-небудь деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 3 700 ₴







Відправка з 11 квітня 2026