ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS ALT-4
Ширина: 120 см
Глибина стільниці: 85 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно - стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, кромка ПВХ 0,5 мм
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
LED підсвічування, 1 метр, вологостійка, з пультом управління
Заглушка для кабелю: є, стандартні, 2 шт.
USB-хаб: вбудований в стільницю, 3 порти
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІЧУВАННЯ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -120 х 85 х 6 см
Складність збірки: легкий
ІГРОВИЙ СТІЛ ZEUS ™ ALT-4 - недорогий геймерський стіл з ергономічними властивостями за допомогою якого, Ви зможете створити зручну і комфортну робочу зону у себе вдома або в офісі.
Конструкція столу ZEUS ™ ALT-4 дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалій роботі за столом.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, за двома сторонами є отвори для кабелів - кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 120 х 85 см.
- Ергономічна форма стільниці
- Торці стільниці захищені ударостійкою кромкою ПВХ 1 мм
- Витримує навантаження до 100 кг
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений з ЛДСП (ламінована деревно - стружкова плита), 18 мм
- Кромка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах і кольорах.
Ігровий стіл ZEUS ™ ALT-4 має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якій деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 92 мм |
| Висота столу | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 140 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 6 900 ₴






Відправка з 16 квітня 2026