ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS IVAR-1200
Ширина: 120 см
Глибина стільниці: 80 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно-рухова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
Основний колір: Горіх темний
Розмір в упаковці:
1 упак -120 х 83 х 5 см
2 упак - 75 х 10 х 5 см
Складність збирання: легко
СТОЛ ГЕЙМЕРСЬКИЙ (ІГРОВИЙ) ZEUSTM IVAR — недорогий ергономічний стіл для геймерів і не тільки, за допомогою якого Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону в себе вдома або в офісі.
ЕРГОНОМІЧНІ СВІЙСТУ СТОЛА
Не тільки геймери, а й люди таких професій, як-от дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин поспіль за столом. На силу специфіки своєї діяльності такі люди ведуть малорухливий спосіб життя, як наслідок, це призводить до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного та комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити кріслу і, звичайно ж, столу.
Конструкція столу ZEUSTM IVAR дасть змогу досягти максимального комфорту та безпеки під час тривалої роботи за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, які має стіл ZEUSTM IVAR — це правильний виріз у формі трапеції на стільниці. Такий виріз дає змогу повністю класти руки на стіл, що неабияк знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук і розвитку тунельного синдрому.
СТОЛЕШНИЦЯ
- На поверхні стільниці, з двох боків є отвори для кабелів — кабель-кабель. Це дає змогу акуратно вивести дроти в одному місці.
- Розмір стільниці 120 х 80 см.
— Спеціальна ергономічна ніша.
- Торці стільниці захищені ударостійкою крайкою ПВХ 2 мм
- Витримує навантаження до 100 кг.
МАТЕРІАЛ
- Каркас столу виготовлений із ЛДСП (ламінована деревно-румкова плита), товщина 18 мм
- Крайка ПВХ
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Ця модель столу може бути виготовлена в інших розмірах і кольорах.
Ігровий стіл ZEUSTM IVAR має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, у разі ушкодження або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 5 900 ₴




Відправка з 09 квітня 2026