Характеристики стола Floki-2
- Ширина: 150 см.
- Висота: 75 см.
- Глибина: 88 см.
- Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
- Товщина ЛДСП: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Комп'ютерний стіл для геймера - ZEUS Floki-2 - це стіл підвищеної зручності і властивостями ергономіки! Конструктора нашої компанії довгий час працювали над створенням цієї моделі, у результаті ми отримали продуману і оптимально відлагоджену конструкцію столу для геймера Floki-2. Ця модель столу подарує Вам максимальний комфорт і зручність при його використанні. По первинній задумці геймерський cтіл Floki-2 розроблявся для геймерів, оскільки саме ці люди проводять досить багато часу сидячи перед монітором, але у результаті дизайн і конструкція столу дозволяє його використання людям інших професій і захоплень.
Такі професії як дизайнери, офісні працівники, блогери, маркетологи, які просто вимушені проводити велику частину свого часу сидячи за столом і як наслідок звістки не зовсім здоровий спосіб життя. А саме це і може привести в майбутньому до проблем із здоров'ям спини.
Використання столу комп’ютерного столу Floki-2 значно понизить риски виникнення проблем із здоров'ям, завдяки його ергономічним властивостям.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
- Геймерский (ігровий) стіл
- Комп'ютерний стіл
- Письмовий стіл
- Офісний стіл для дизайнерів
По закінченню гарантійного терміну, наприклад, при ушкодженні якої-небудь деталі, у Вас буде можливість її заміни.
Остерігайтеся підробок!
Як показує практика, використання дешевих і не якісних матеріалів, при виробництві меблів, може значно знизити вартість практично будь-якого виробу (і це стосується не лише меблів) але при цьому значно знижується якість виробу і його зносостійкість. Усі матеріали, які використовуються при виготовленні, ігрових столів ZEUS безпечні для здоров'я і мають висновки санітарно-епідемічної служби України і сертифікати. Дизайн геймерского столу ZEUS Floki-2 був розроблений конструкторами нашого бюро ZEUS-Game. Усі інтелектуальні права на цю модель столу захищені законами України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 880 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 7 300 ₴






Відправка з 11 квітня 2026