Уточнюйте актуальні залишки
Тел: 098-224-09-24
Viber: 098-224-09-24
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина: 120 см.
Висота: регулюється від 72,8 см до 75,3 см
Глибина: 90 див.
Стільниця виконана з ЛДСП
Можливість виготовлення столика в іншому кольорі.
Ніжки – чорні. За потреби вони просто викручуються.
Досить простий у складанні та розбиранні.
Геймерський столик Zeus Pixel: досконалість у простоті
Zeus Pixel - це не просто геймерський стіл, це мрія для тих, хто цінує мінімалізм і функціональність. Якщо ви віддаєте перевагу захоплюючим іграм, комфорту і стилю в одному флаконі, то стіл Pixel - ваш ідеальний вибір. Забудьте про громіздкі тумби та зайві аксесуари - Pixel створений для тих, хто цінує чистоту ліній та ергономіку.
Універсальність у використанні
Комп'ютерний стіл Pixel підходить не тільки для ігор, але і для роботи за комп'ютером, написання, і навіть як офісний стіл для творчих професій. Будь то дизайнери, блогери, тиктокери, інстаграмники чи ютубери – Pixel стане вашим надійним супутником у світі технологій та креативу.
Всі матеріали, що використовуються у виробництві геймерського столу Pixel, є безпечними для здоров'я та мають відповідні сертифікати якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 900 мм |
- Ціна: 3 700 ₴





