СТІЛ ГЕЙМЕРСЬКИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ ZEUS™ VIKING-4M З НАДБУДОВОЮ
Стіл VIKING-4M – це підвищена зручність та ергономічність! Зі столом ZEUS™ VIKING-4M Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону.
Основна відмінність столу VIKING-4M від інших геймерських столів - це його великі розміри плюс містка надбудова. Поверхня стільниці столу VIKING-4M має розмір 180 см за довжиною та 85 см за глибиною (глибина стільниці 80 см). На такій величезній стільниці з легкістю поміститься кілька великих моніторів, колонки, великий килимок геймера, мишка і всі необхідні аксесуари для роботи або гри за комп'ютером. А ось у надбудові на столі Ви зможете розмістити не один десяток книг, папок або зошитів.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Не тільки геймери, а й люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють багато годин поспіль за столом. Через специфіку своєї діяльності такі люди ведуть малорухливий спосіб життя, як наслідок це веде до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет та на суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильні меблі для створення безпечного та комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити крісло і, звичайно, столу. Конструкція столу VIKING-4M дозволить досягти максимального комфорту та безпеки при тривалій роботі за столом. Одна з головних ергономічних властивостей, які має геймерський стіл ZEUS VIKING-4M - це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затіканню рук та розвитку тунельного синдрому. Під столом між двома тумбами є чимало місця – 85 см за шириною та 80 см за глибиною. За таких розмірів Вам нічого не заважатиме, і Ви зможете розташуватися з максимальною зручністю.
СТІЛЬНИЦЯ
- На поверхні стільниці, по обидва боки є отвори для кабелів – кабель канал. Це дозволяє акуратно вивести дроти в одному місці.
- З правого боку в стільницю вбудований USB-hub з трьома портами USB Цей пристрій позбавить Вас необхідності тягтися до системного блоку для підключення USB-пристрою.
- розмір стільниці 180 х 85 см. - спеціальна ергономічна ніша.
ОРГАНАЙЗЕР
З заднього боку столу, за тумбами, є дві приховані ніші – органайзери. У них можна сховати все, що заважає і захаращує робочу зону - дроти, розетка, роутер, безперебійник і т.д. За бажання туди можна навіть поставити системний блок. У комплекті поставляються кріплення для проводів, за допомогою яких ви зможете акуратно прикріпити дроти до столу. Організатор допоможе Вам організувати акуратно та правильно робочу зону.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
- Ігровий (геймерський) стіл
- Комп'ютерний стіл
- Письмовий стіл
- Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах та кольорах.
Ігровий стіл ZEUS™ VIKING-4M має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія складає 18 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, при пошкодженні або деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS VIKING-4M з надбудовою
Ширина: 180 см
Глибина стільниці: 85 см
Загальна глибина столу: 80 см
Висота столу: 76 см
Загальна висота (з надбудовою):
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Товщина корпусу: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований у стільницю, 3 порти
Утримувач навушників: є
Висувні ящики: 6 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІТКИ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -180 х 85 х 6 см
2 упаковка - 75 х 80 х 20 см
3 упаковка – 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Складність складання: складний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 80 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 25 400 ₴









Відправка з 12 квітня 2026