ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ (ІГРОВИЙ) ZEUS™ VIKING-4L З НАДБУДОВОЮ
Стіл VIKING-4L – це підвищена зручність і ергономічність! Зі столом ZEUS™ VIKING-4L Ви зможете створити зручну та комфортну робочу зону.
Основна відмінність столу VIKING-4L від інших геймерських столів – це його величезні розміри плюс містка надбудова. Поверхня стільниці столу VIKING-4L має розмір 180 см по довжині і 92 см по глибині (глибина стільниці 87 см). На такій величезній стільниці з легкістю поміститься кілька великих моніторів, колонки, великий геймерський килимок, мишка і всі необхідні аксесуари для роботи або гри за комп'ютером. А ось в надбудові на столі, Ви зможете розмістити не один десяток книг, папок і зошитів.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Не тільки гравці, але і люди таких професій як дизайнери, програмісти, блогери, офісні працівники щодня працюють по багато годин підряд за столом. В силу специфіки своєї діяльності такі люди ведуть малорухомої спосіб життя, як наслідок це призводить до частих проблем зі здоров'ям. Основне навантаження лягає на хребет і суглоби! Тому в таких випадках дуже важливо вибрати правильну меблі для створення безпечного і комфортного робочого місця. Особливу увагу потрібно приділити крісла і, звичайно ж, столу. Конструкція столу VIKING-4M дозволить досягти максимального комфорту і безпеки при тривалій роботі за столом. Одне з головних ергономічних властивостей, якими володіє стіл ZEUS™ VIKING-4L – це правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Такий виріз дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби і запобігає затіканню рук і розвиток тунельного синдрому. Під столом між двома тумбами є досить багато місця – 92 см по ширині і 88 см по глибині. При таких размерах Вам ничего не будет мешать, и Вы сможете расположиться с максимальным удобством.
СТОЛЕШНИЦА
- На поверхности столешницы, по двум сторонам есть отверстия для кабелей – кабель канал. Это позволяет аккуратно вывести провода в одном месте.
- С правой стороны в столешницу встроен USB-hub с тремя портами USB Это устройство избавит Вас от надобности тянуться к системному блоку для подключения USB-устройства.
- Размер столешницы 180 х 92 см. - Специальная эргономичная ниша.
ОРГАНАЙЗЕР
С задней стороны стола, за тумбами, есть две скрытые ниши - органайзеры. В них можно спрятать все, что мешает и захламляет рабочую зону - провода, розетка, роутер, бесперебойник и т.д. При желании туда можно даже поставить системный блок. В комплекте поставляются крепления для проводов, с помощью которых вы сможете аккуратно прикрепить провода к самому столу. Органайзер поможет Вам организовать аккуратно и правильно рабочую зону.
ВАРИАНТЫ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ
- Игровой (геймерский) стол
- Компьютерный стол
- Письменный стол
- Офисный стол
Данная модель стола может быть изготовлена в других размерах и цветах.
Игровой стол ZEUS™ VIKING-4L имеет заключение Санитарно-эпидемиологической службы (СЭС) Украины.
Официальная гарантия составляет 18 месяцев. По истечению гарантийного срока, при повреждении или какой-либо деформации изделия, есть возможность заменить поврежденную деталь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛА ZEUS VIKING-4L С НАДСТРОЙКОЙ
Ширина: 180 см
Глубина столешницы: 92 см
Общая глубина стола: 87 см
Высота стола: 76 см
Общая высота (с надстройкой):
Материал: ЛДСП (ламинированная древесно - стружечная плита)
Толщина столешницы: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Толщина корпуса: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ОПЦИИ
Заглушка для кабеля: есть, стандартные, 2 шт
USB-хаб: встроенный в столешницу, 3 порта
Держатель наушников: есть
Выдвижные ящики: 6 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПОДСВЕТКИ
Интерфейсы к USB
Длина ленты: 1 метр
Напряжение: DC5V
Водостойкость: Да
РАЗМЕРЫ В УПАКОВКЕ
1 упаковка -180 х 92 х 6 см
2 упаковка - 75 х 80 х 20 см
3 упаковка – 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Сложность сборки: сложный
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 25 700 ₴









Відправка з 12 квітня 2026