Ігровий геймерський комп'ютерний стіл Zeus Viking-4S з надбудовою та ящиками, графіт

ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ (ІГРОВИЙ) ZEUS™ VIKING-4S З НАДБУДОВОЮ
Геймерський ігровий стіл VIKING-4S забезпечує покращений комфорт та ергономіку! З торговою маркою ZEUS TM ергономічний стіл VIKING-4S створює зручну та приємну робочу область.
Головна відмінність нашої моделі ігрового столу VIKING-4S від інших схожих геймерських столів полягає в його значних розмірах і зручній місткій верхній надбудові. Простора робоча поверхня геймерського столу VIKING-4S має 160 см завдовжки та 85 см у глибині (глибина самої стільниці становить 80 см). На цій просторій поверхні легко розмістяться кілька великих моніторів, акустична система, великий геймерський килимок, миша і всі необхідні аксесуари для комфортної роботи або гри на комп'ютері. А завдяки просторим ящикам, у столі можна скласти безліч ручок, книжок, телефонів та ін.
ЕРГОНОМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Не тільки геймери, а й представники таких професій, як дизайнери, програмісти, блогери, а також офісні працівники щодня проводять безліч годин за робочим столом. У зв'язку з особливостями своєї діяльності ці люди наражаються на тривалий сидячий спосіб життя, що часто призводить до проблем зі здоров'ям. Основний удар припадає на хребет та суглоби. Тому важливо ретельно підходити до вибору меблів для створення безпечного та комфортного робочого місця. Особливу увагу слід приділити вибору крісла та, звичайно ж, столу.
Конструкція столу VIKING-4S призначена для забезпечення максимального комфорту та безпеки при тривалій роботі за столом. Однією з ключових ергономічних особливостей столу ZEUS VIKING-4S є правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці. Цей виріз дозволяє повністю спирати руки на стіл, що суттєво знижує навантаження на суглоби та запобігає можливим проблемам, таким як затікання рук та розвиток тунельного синдрому.
Під столом, між двома тумбами, надано достатньо місця — 85 см завширшки та 80 см завглибшки. Завдяки таким розмірам ви зможете вільно розташуватися з максимальним комфортом без зайвих перешкод.
Стільниця:
На поверхні стільниці комп'ютерного столу, по обидва боки, передбачені спеціальні отвори для кабелів, що утворюють кабель-канал. Це забезпечує акуратне оздоблення проводів, зібраних в одному місці.
Справа на стільниці вбудований USB-хаб із трьома портами, що дозволяє підключати USB-пристрої без необхідності дотягуватися до системного блоку. Цей пристрій забезпечує зручність у використанні.
Розміри ігрової стільниці становлять 160х85 см, що створює простір для комфортної роботи. Також передбачено спеціальну ергономічну нішу.
Органайзер:
З заднього боку геймерського столу, за тумбами, знаходяться дві приховані ніші – органайзери. У них можна зручно приховати все, що може заважати і створювати безлад у робочій зоні: дроти, розетки, роутери, безперебійники та інші пристрої. При необхідності туди можна навіть розмістити системний блок. У комплекті постачаються кріплення для дротів, які дозволяють акуратно закріпити їх до столу. Організатор сприяє оптимальній організації робочого простору, забезпечуючи порядок та чистоту.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
- Ігровий (геймерський) стіл
- Комп'ютерний стіл
- Письмовий стіл
- Офісний стіл
Дана модель столу може бути виготовлена в інших розмірах та кольорах.
Ігровий стіл ZEUS™ VIKING-4S має висновок Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS VIKING-4S З НАДБУДОВОЮ
Ширина: 160 см
Глибина стільниці: 85 см
Загальна глибина столу: 80 см
Висота столу: 76 см
Загальна висота (з надбудовою):
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревно-стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Товщина корпусу: 18 мм, кромка ПВХ, Rehau
Основний колір: чорний
Колір кромки: білий
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Заглушка для кабелю: стандартні, 2 шт
USB-хаб: вбудований у стільницю, 3 порти
Утримувач навушників: є
Висувні ящики: 6 штук
ХАРАКТЕРИСТИКИ LED ПІДСВІТКИ
Інтерфейси до USB
Довжина стрічки: 1 метр
Напруга: DC5V
Водостійкість: Так
РОЗМІРИ В УПАКОВЦІ
1 упаковка -160 х 85 х 6 см
2 упаковка - 75 х 80 х 20 см
3 упаковка – 75 х 80 х 20 см
4 упаковка – 75 х 30 х 20 см
Складність складання: складний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | графіт |
- Ціна: 25 200 ₴






Відправка з 16 квітня 2026