Технічні характеристики:
Ширина: 140 см
Глибина: 80 см (загальна 85 см)
Висота: 75 см столу
Матеріал стільниці: ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита)
Товщина ЛДСП: 18 мм
Міцна ПВХ крайка
Складність складання столу: середня складність
Гарантія 18 міс.
Геймерський стіл CH "Legion" - зарядися переможним духом!
Готовий до нових віртуальних пригод? Геймерський стіл "Legion" стане твоїм вірним союзником на шляху до карколомних перемог.
Ефектне поєднання кольорів підкреслить твою індивідуальність та створить атмосферу азарту.
Широка стільниця легко (140x80 см) вмістить усі твої арсенали: монітор, клавіатуру, мишу, джойстики і навіть кухоль з твоїм улюбленим напоєм, а зручна ергономічна форма з вирізом для рук забезпечить комфорт під час довгих ігрових сесій.
Особливості геймерського столу CH Legion:
Зручна тумба з п'ятьма ящиками праворуч та одним ліворуч, що дозволить зберігати всі ігрові аксесуари під рукою.
Отвори для кабелів у стільниці ліворуч і праворуч із пластиковими заглушками.
Вбудований USB-hub для швидкого підключення пристроїв
Якісні телескопічні кулькові напрямні повного висунення
Місткий простір під системний блок, що дозволить ефективно охолоджувати потужні комплектуючі комп'ютера.
"Legion" - це:
• Стильний дизайн для створення неповторної ігрової атмосфери.
• Функціональність для зберігання всіх ігрових аксесуарів та ін.
• Ергономічність для комфортної гри протягом довгих годин.
Зроби апгрейд своєму ігровому простору!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 15 400 ₴




Відправка з 11 квітня 2026