Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення для акустики можна встановити на різних видах стін, дотримуючись максимального навантаження і способу кріплення.
Підходить для пари колонок, у комплекті 2 шт.
Максимальне навантаження до 3.5 кг
Відстань від стіни 65 мм
Кут нахилу 40°
Кут повороту 90°
Матеріал: пластик
Фурнітура та інструкція зі встановлення в комплекті
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для акустики |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | Нахил поворот |
- Ціна: 800 ₴





