ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СТОЛУ ZEUS™ IGROK-2
Стільниця - величезна і дуже містка стільниця.
Спеціальний виріз - великий виріз у вигляді трапеції дозволяє повністю класти руки на стіл, що у свою чергу знижує навантаження на суглоби при тривалій роботі за комп'ютером.
Много места под столом - для большего удобства под столом отсутствуют дополнительные полки, детали и ребра жесткости. Это позволяет расположиться с максимальным удобством. А вырез в задней части стола позволит Вам вытянуть ноги во всю длину.
Регулируемые опоры позволят Вам отрегулировать горизонт столешницы даже на не очень ровном полу.
Подставка под монитор позволяет уменьшить утомляемость за счет того, что монитор роднят до уровня глаз соответственно снижает нагрузку на шейный отдел позвоночника.
Подставка под системный блок на резиновых колесиках.
ВАРИАНТЫ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Характеристики столу:
• Ширина: 128 см
• Глибина стільниці: 85 см
• Висота: 75 см
• Загальна висота (з надбудовою): 88 см
• Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита)
• Товщина толешницы: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
• Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
• Можливе виготовлення столу за індивідуальними розмірами
Дана модель столу може бути виготовлена в інших кольорах (19 кольорів) і за індивідуальними розмірами.
Ігрові столи ZEUS™ IGROK-2 мають висновок державної Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Остерігайтеся підробок
• Дизайн розроблений конструкторами компанії "AKM-MEBEL"
• Авторські права на території України належать компанії "ZEUS"
• Всі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1280 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 880 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1280 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
- Ціна: 7 800 ₴





