ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ СТОЛА ZEUS™ IGROK-4
Столешница - огромная и очень вместительная столешница.
Специальный вырез - большой вырез в виде трапеции позволяет полностью класть руки на стол, что в свою очередь снижает нагрузку на суставы при длительной работе за компьютером.
Багато місця під столом - для більшої зручності під столом відсутні додаткові полиці, деталі і ребра жорсткості. Це дозволяє розташуватися з максимальним комфортом. А виріз в задній частині столу дозволить Вам витягнути ноги на всю довжину.
Регульовані опори дозволять Вам відрегулювати горизонт стільниці навіть на не дуже рівній підлозі.
Тумба – велика і містка тумба з трьома шухлядами.
Підставка під монітор дозволяє зменшити стомлюваність за рахунок того, що монітор ріднять до рівня очей відповідно знижує навантаження на шийний відділ хребта.
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
• Ігровий (геймерський) стіл
• Комп'ютерний стіл
• Письмовий стіл
• Офісний стіл
Характеристики столу:
• Ширина: 140 см
• Глибина стільниці: 92 см
• Висота: 75 см
• Загальна висота (з надбудовою): 88 см
• Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита)
• Товщина стільниці: 18 мм, крайка ПВХ, 1 мм
• Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
• Можливе виготовлення столу за індивідуальними розмірами
Дана модель столу може бути виготовлена в інших кольорах (19 кольорів) і за індивідуальними розмірами.
Ігрові столи ZEUS™ IGROK-4 мають висновок державної Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Остерігайтеся підробок
• Авторські права на території України належать компанії "ZEUS"
• Всі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | мобільний |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 880 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 920 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
- Ціна: 12 400 ₴







Відправка з 11 квітня 2026