ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СТОЛУ ZEUS™ IGROK-3
Стільниця - величезна і дуже містка стільниця.
Спеціальний виріз - великий виріз у вигляді трапеції дозволяє повністю класти руки на стіл, що у свою чергу знижує навантаження на суглоби при тривалій роботі за комп'ютером.
Багато місця під столом - для більшої зручності під столом відсутні додаткові полиці, деталі і ребра жорсткості. Це дозволяє розташуватися з максимальним комфортом. А виріз в задній частині столу дозволить Вам витягнути ноги на всю довжину.
Регульовані опори дозволять Вам відрегулювати горизонт стільниці навіть на не дуже рівній підлозі.
Підставка під системний блок на гумових коліщатках.
Характеристики столу:
• Ширина: 140 см
• Глибина стільниці: 92 см
• Висота: 75 см
• Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита)
• Товщина толешницы: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
• Толщина корпуса: 18 мм, кромка ПВХ 0,5 мм
• Возможно изготовление стола по индивидуальным размерам
ВАРИАНТЫ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ
• Игровой (геймерский) стол
• Компьютерный стол
• Письменный стол
• Офисный стол
Данная модель стола может быть изготовлена в других цветах (19 цветов) и по индивидуальным размерам.
Геймерские игровые столы ZEUS™ IGROK-3 имеют заключение Санитарно-эпидемиологической службы (СЭС) Украины.
Официальная гарантия составляет 18 месяцев. По истечению гарантийного срока, при повреждении или какой-либо деформации изделия, есть возможность заменить поврежденную деталь.
Остерігайтеся підробок
Крісло в комплекті не йде.
• Авторські права на території України належать компанії "ZEUS"
• Всі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 920 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 7 300 ₴






Відправка з 09 квітня 2026