ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СТОЛУ
Ергономічна ніша
32 Можливих кольорів виготовлення столу
Більше 50 можливих кольорів крайки.
Можливість виготовлення столу за індивідуальними розмірами
ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
Ігровий (геймерський) стіл
Комп'ютерний стіл
Письмовий стіл
Офісний стіл
ХАРАКТЕРИСТИКИ СТОЛУ ZEUS™ IGROK-TOR
Ширина: 140 см
Глибина стільниці: 85 см
Загальні розміри стільниці: 140 х 120 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП (ламінована деревинно – стружкова плита)
Товщина стільниці: 18 мм, кромка ПВХ, 1 мм
Товщина корпусу: 18 мм, крайка ПВХ 0,5 мм
Можливе виготовлення столу за індивідуальними розмірами
Стіл комп'ютерний ZEUS IGROK-TOR виготовлений з високоякісного ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита), верхній шар якої покритий ламінатом. Ламіноване ДСП забезпечує максимальний захист від механічних пошкоджень, робить стіл вологостійким і стійким до механічних пошкоджень. Завдяки властивостям ЛДСП, стіл стійкий до сильних перепадів температури. Ви можете вільно ставити гарячу чашку і бути впевненим в тому, що вона не принесе йому ніякої шкоди, навіть, якщо Ви випадково наллєте рідина на столі.
Стіл ZEUS™ IGROK-TOR виготовлений на сучасному обладнанні, що дозволяє досягти найвищої якості виробу. Особливу увагу хочеться звернути на торці столу, які облицьовані виключно кромкою ПВХ.
У комп'ютерних столах досить часто можна зустріти кромку, облицьовану меламіном. Самим головним і єдиним перевагою меламиновой кромки є її дешевизна. Меламінова крайка дуже тонка і у неї дуже низький опір до механічних впливів. Так само вона погано захищає від перепаду температур і вологи. Кромка з ПВХ хоч і дорожче, але її характеристики виправдовують свою вартість.
Переваги кромки ПВХ:
Високий опір механічним впливам,
Висока захист торців від проникнення вологи
Захист від всіляких кислот і жирів
Зносостійкість і довговічність
Комп'ютерні столи ZEUS™ IGROK-TOR виробляються в Україні. Всі вироби мають висновок державної Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) України.
Офіційна гарантія становить 18 місяців. По закінченню гарантійного терміну, при пошкодженні або будь-якої деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
Геймерський стіл (ігровий стіл) ZEUS™ IGROK-TOR
Можливе виготовлення столу в інших кольорах – (всього 32 квітів столу і більше 50 кольорів кромки). Так само можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
Якщо порівнювати ігрові столи з простими комп'ютерними столами, то основна відмінність полягає у їх ергономічних властивостей і дизайном.
Геймерський ігровий стіл ZEUS™ IGROK-TOR має досить велику стільницю 1400 мм х 1200 мм. На такий стільниці можна розмістити навіть кілька моніторів і при цьому залишиться ще багато місця для усього самого необхідного.
Але основна «фішка» ігрового столу знаходиться на передній стороні стільниці і це є трапецієподібний виріз. Така форма стільниці дозволяє проводити більш комфортне і правильне, в плані здоров'я, час за столом. Секрет у тому, що лікті не звисають зі столу, як у звичайних столів, а лежать на столі! А це значно знижує навантаження на суглоби, запобігає затіканню рук при тривалій роботі і навіть запобігає розвиток тунельного синдрому.
Під стільницею є велика ніша для системного блоку і немає ніяких додаткових поличок, перегородок, що не сковує сидить за столом людини і робить більш комфортне проведення часу за столом.
ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ СТІЛ ZEUS™ IGROK-TOR
Стіл IGROK-TOR можуть використовувати звичайно ж не тільки геймери! Дану модель столу можна використовувати для навчання, як письмовий стіл, та навіть як стіл для офісу. Загалом всім тим людям, які багато часу проводять за столом, чи то геймер, дизайнер, школяр або офісний працівник! Великий вибір кольорів дозволяє зробити геймерський стіл від самого сміливого і яскравого дизайну і до столу в строгому і лаконічному стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 10 600 ₴






Відправка з 15 квітня 2026